Kocaeli, chip tuning ve araç yazılım hizmetlerinde %100 orjinal yazılım ve 7 gün iade garantisi ile hizmet vermektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Modern enjeksiyonlu araçlarda motor, ECU (Engine Control Unit) adı verilen bir parça tarafından yönetilmektedir. ECU, aracın hava/yakıt karışım miktarını, avansını, turbo basıncını, yakıtın püskürtülme basıncını ve birçok parametreyi sensörlerinden aldığı verilere dayanarak yönetir. Hangi sıcaklıkta ne kadar benzin gönderileceği, ateşlemenin ne zaman yapılacağı gibi birçok ayar, otomobil üreticileri tarafından ECU içine kaydedilmiştir. Chip Tuning, bu ayarların performans ve yakıt ekonomisine göre yeniden düzenlenmesidir.

Üreticiler araçlarını tüm dünya pazarına sunmak için tasarlıyorlar ve bunun neticesinde bir çok etken araçların , kapasitelerinin altında piyasaya sürülmesine sebep oluyor (Egzoz emisyon standartları, sıcaklık ve iklim farklılıkları , vergilendirme politikaları ve satış politikaları gibi).

Günümüzde birçok marka kendi bünyelerindeki modifiye firmaları veya anlaşmalı oldukları firmalar vasıtası ile satış sonrasında aynı hizmeti çok yüksek fiyatlarla kullanıcılarına sunmaktadır.
Hayır kesinlikle aracınıza bir zararı olmaz , kaliteden ve güvenli limitlerden ödün vermeden yaptığımız bu işlem sonrasında aracınızı güvenli bir şekilde kullanırsınız .
Sadece performans için bile yazılım yaptırmış olsanız dahi yakıt tüketiminizin artması söz konusu değildir ayrıca % 10 ile % 20 arasında yakıt tüketiminizde azalma olacaktır.
Araçların marka ve modeline göre değişkenlik göstermekle beraber 1 ve 2 saat kadar sürmektedir .
Aracınızda her hangi bir fiziksel değişiklik oluşmadan, sadece aracın beyin programını değiştirdiğimizden genel olarak gözle ve elektroniksel olarak fark edilmesi söz konusu değildir . Ayrıca arıza tespit cihazları tarafındanda görünemez.
Aracınıza yaptığımız işlem sonrası servisinizde yapılan güncellemeler için ömür boyu güncelleme garantisi ve aracınızın yazılımını orjinal haline çevirmeniz için ömür boyu garantimiz vardır . Ayrıca aracınızın koşulsuz ve şartsız 7 gün içinde % 100 para iadesi vardır.
Genel olarak kullanıcılar arasında kulaktan kulağa dolaşan bir başka soru ise siyah duman üzerinedir. Kesinlikle hayır, ecumasters bünyesinde geliştirilen yazılımlarımız aracınızın genel çalışma koşullarını görsel veya fiziksel olarak değiştirmeyecektir. Motorunuzun hava/yakıt karışımı optimum seviyede kalacaktır.
Ecumasters Kocaeli Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git